Poradnik do gry Na Ryby – Let’s Fish

Poniżej poradnik do wędkarskiej gry online znanej pod polską nazwą Na Ryby lub angielską Let’s Fish. Znajdziecie tutaj FAQ, pytania i odpowiedzi oraz ważne informacje, które pomogą w grze nie tylko początkującym graczom.

Na Ryby – Let’s Fish łowienie ryb.

Poradnik do gry Na Ryby – Let’s Fish w formie FAQ został opracowany dzięki pomocy graczy grających w tą grę na naszym portalu. Mamy nadzieje, że okaże się on pomocny i pomoże Wam złowić najrzadsze okazy! Zapraszamy wszystkich do gry na https://naryby-letsfish.pl. Będziemy starali się informować Was o wszystkich nowościach i wydarzeniach w grze w formie newsów. Powodzenia i do zobaczenia w tej niesamowicie wciągającej grze wędkarskiej!

Jak rozpocząć grę w grze Na Ryby – Let’s Fish ?

By rozpocząć zabawę i grać w grze należy utworzyć konto. Panel z grą znajduje się na samej górze tuż pod głównym menu. Jeśli go nie widać należy chwilkę poczekać aż się w pełni załaduje. Grając u nas otrzymasz najświeższe informacje i newsy z gry.

Co jest celem wędkowania w grze?

Najważniejszym celem w grze Na Ryby – Let’s Fish jest złowienie jak najrzadszych okazów ryb. By to Ci się udało osiągnąć będziesz potrzebował najlepszych łowisk i sprzętu. Umiejętności łowienia też będą w tej grze bardzo ważne.

Jak zacząć wędkować, od czego zacząć ?

By rozpocząć łowienie ryb i wędkowanie w grze należy wybrać sprzęt, łowisko a następnie używając przycisku zarzuć wędkę rzucić spławik. Kiedy użyjemy odpowiedniej przynęty a w danym miejscu jest dużo ryb, będziecie mogli złowić coś już po kilkunastu sekundach.

Co możemy zrobić z rybą po jej złowieniu ?

Kiedy już uda Wam się złowić pokaźnych rozmiarów rybę lub rzadko występującą, możecie użyć przycisku „pochwal się” lub „zrób trofeum”. Opcja pochwal się wygeneruje wiadomość na czacie a opcja druga pozwoli zachować rybę w formie trofeum.

Jakiego rodzaju sprzęt jest dostępny w grze Na Ryby – Let’s Fish ?

W grze mamy sporo sprzętu który możemy zakupić w sklepie. Są to wędki, spinningi, żyłki, haczyki, przynęty, kołowrotki, błyski, sieci, pojazdy oraz zanety a także licencje, wędki morskie i kuferki.

Czy w grze jest możliwa interakcja z innymi graczami ?

Tak gra oferuje wiele możliwości interakcji i wspólnej gry z innymi graczami. Łowienie ryb w pojedynkę nigdy nie było by tak ciekawe jak możliwość rozmowy oraz łowienia ryb ze znajomymi. Gra oferuje także opcję czatu gdzie można rozmawiać oraz wiele turniejów i zawodów dla wszystkich.

Gdzie możemy łowić ryby ?

W grze znajdziecie wiele łowisk. By sprawdzić aktualne dostępne łowiska należy kliknąć ikonkę mapki. Niektóre łowiska dają graczom możliwość złowienia najrzadszych okazów ryb.

Gdzie można złowić w grze Na Ryby – Let’s Fish legendarne ryby ?

Sprawdź tabele brań, którą zamieścimy w formie pliku na samym dole. W niej sprawdzisz gdzie i co można złowić na poszczególnym łowisku. Pamiętaj jednak, że by złowić legendarną rybę należy rozwijać swoje talenty zręczności, które podnoszą wagę ryb o 3%.

Kiedy i w jaki sposób należy używać zanety w grze ?

Zanety w grze trzeba użyć gdy widzimy że waga ryby do złowienia jest bliska rekordowi lub gdy ryba, którą chcecie złowić jest o ponad 50% większa od waszego najsłabszego elementu w zestawie.

Do czego służy w grze siła i kiedy jej użyć ?

Siłę używamy w grze kiedy naszym celem jest złowienie ryby, której waga przekracza o 50% parament waga do złowienia w naszym najgorszym elemencie z zestawu. Im większa będzie różnica tym większy będzie potrzebny bonus siły. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie zestawu o 30% lepszego od rekordu ryby.

Kilka porad w pigułce do gry Na Ryby – Let’s Fish!

Jeśli jesteś początkującym graczem pamiętaj by logować się w grze w miarę regularnie, dzięki temu zyskasz wartościowe nagrody. Do wyciągania ryby możesz użyć przycisku spacja. Bierz udział w zawodach i turniejach by zyskać cenne nagrody. Pamiętaj by robić wyzwania, dają one dodatkowe bonusy, które z pewnością będą przydatne w grze.

Jeśli macie jakieś pytania, lub chcecie się podzielić z resztą graczy jakimiś ważnymi informacjami, poradami do gry Na Ryby – Let’s Fish zapraszamy do przesłania ich poprzez formularz dostępny na stronie kontakt.